ANIOŁY są wśród nas…

Nie samą gliną człowiek żyje…podobno…choć właściwie ostatnio prawie o tym zapomniałam 🙁 Moje początki rękodzielnicze, nie licząc oczywiście dziecięcych prób szydełkowania, robienia na drutach i zabawy modeliną obejmują przede wszystkim decoupage. Ale mam też pewne doświadczenie z papierami. Lubię robić kwiaty i inne ozdoby, które potem wykorzystuje do ozdobienia pudełek, notesów, przepiśników. Robię też kartki na specjalne okazje i właśnie taka okazja się zdarzyła.

Dostałam zamówienie na kartkę dla Anioła w Ludzkiej skórze.

Pani Ola dla której miałam zaszczyt stworzyć kartkę adoptowała ze schroniska w Gaju Trzech Muszkieterów 😀

To trzy psiaki, które los połączył w schronisku. Kibicowałam akcji poszukiwania domu dla Fokusa od wielu miesięcy. Nie przypuszczałam, że zakończenie będzie takie wspaniałe!!!

Adopcja nie była łatwa, bo Pani Ola mieszka w Szwecji. A przecież najpierw trzeba odbyć 3 wizyty przedadopcyjne, spacery itp. Chłopaki potrzebowali paszportów, tony papierów i dokumentów ale to jest właśnie przykład, że jak się czegoś na prawdę chce, to MOŻNA!!!!!

Dziękuję raz jeszcze Aniołowi, że zszedł na ziemię i uszczęśliwił te 3 istoty (a właściwie 4, bo w domu czeka na nich psia koleżanka) i wiele osób które od miesięcy starały się znaleźć odpowiedni dom dla trójłapka Fokusa.

Udało się!!! I to jak się udało, potrójnie 😀

 

3Muszkieterowie (12)al

3Muszkieterowie (9)al

3Muszkieterowie (8)al

3Muszkieterowie (4)al

3Muszkieterowie (18)al

3Muszkieterowie (17)al

3Muszkieterowie (16)al

3Muszkieterowie (15)al

3Muszkieterowie (14)al

 

Translate »